PoIitikani i njohur jep paraIajmërimin e fortë: Ja çfarë do ti ndodhë Shqipërisë nëse Rama fiton mandatin e tretë

LAJME


Kryetari i Lëvizjes për Zhvillim Kombëtar, i ftuar në ‘Top Talk’ fton të gjithë drejtuesit e partive të djathta të bashkohen për të rrzëuar qeverinë Rama që rezik0n demokracinë, sipas tij.Shehi e sheh marrëveshjen mes partive të djathta si domosdoshmëri, madje pranon edhe bashkëpunimin me LSI./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Të gjitha grupet e reja që kanë dalë nga PD, siç kam dalë unë para 20 vitesh, ia vlen të bashkohen sepse vendi është në kr1zë të madhe. Ky mund të jetë teatri i fundit që luhet me demokracinë shqiptare dhe unë gjykoj që vërtet mund të mund të mos jemi të kënaqur me Bashën por një përsëritje e mandatit të Ramës do të thotë vd3kje kIinike e demokracisë në Shqipëri