“Pse nuk ka iPhone 9 apo Windows 9?” – Getinjo dhe Artani tallen me Andin

Getinjo dhe Artani e kanë pyetur Andin se a di ai pse nuk ka iPhone 9 dhe Windows 9.

“Sepse ka qenë 10 vjetori i iPhone edhe për atë e kam bërë X dhe nuk kanë dashur ta bëjnë 9, por 10.”, u shpreh ai.

Ndërkaq, për Ëindoës është shprehur se nuk e di pse nuk ka, përcjell Klankosova.tv.

Getinjo më pas është shprehur se ai dhe Artani po bëjnë shaka.