Publikohet videoja! / Ja momenti kur avioni zhduket nga radarët dhe bie në det

LAJME


Publikohet videoja! / Ja momenti kur avioni zhduket nga radarët dhe bie në det

Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e sotme në Indonezi, ku një avion Sriwijaya Air me 62 persona në bord, u rrëzua në det pak minuta pasi u ngrit nga pista. Fillimisht u raportua se në bord ndodheshin 50 persona, por sipas mediave të huaja numri i tyre ka qenë 62 në total, 43 të rritur, 7 fëmijë si dhe 12 anëtarë të ekuipazhit.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Agjensia indoneziane e kërkimit dhe shpëtimit “Basarnas” po kryen një 0peracion intensiv kërkimi. Ndërkohë në internet është publikuar edhe një video nga momenti kur avioni zhduket nga radarët.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

SHIKO VIDEON