Rama rrëfehet me lot në sy: Bum tër meti, bam pan demia… unë punoj shumë

LAJME


Rama rrëfehet me lot në sy: Bum të rmeti, bam pan demia… unë punoj shumë

Kryeministri Edi Rama ka bërë gati mesazhin për të gjithë shqiptarët me rastin e ndërrimit të viteve duke kujtuar dy fakteqësitë më të mëdha që tr0nditën vendin tonë përgjatë muajve të fundit: Rindërtimi nga tërmeti dhe përballja me pandeminë.

Teksa flet me bindje se punon shumë, në videon e publikuar në Facebook, Rama shfaq edhe momentin kur hspërtheu në lot pasi po lexonte emrat.VIDEO