Rama u emocionua nga pritja që i bëri Erdogan! / Ja çfarë ka bërë në makinë kryeministri shqiptar

LAJME


Rama u emocionua nga pritja që i bëri Erdogan! / Ja çfarë ka bërë në makinë kryeministri shqiptar

Vetë Rama ka shpënrdarë një vide0 nga sedilja e pasme e makinës, me të cilën po qarkullon në Turqi. Nga xhami i përparmë duken qartë ata që ai i quajti akser (uhstarë), që të hipur mbi kalë e shoqërojnë kudo.Hvp hvpsiren me pvshte per pvmjet esklvive

Mesa duket kreu i qeverisë shqiptarë është prekur nga mikpritja që i ka bërë miku i tij dhe ndan çdo gjë me ndjekësit e tij në rrjete sociale. Hvp hvpsiren me pvshte per pvmjet esklvive