Rita Ora jep orarin e publikimit të projektit të ri sipas vendeve

LAJME


Këngëtarja nga Kosova, Rita Ora ka publikuar orarin e publikimit të këngës “Bang” sipas vendeve të ndryshme në botë. Sipas listës, kënga në videoklipin e së cilës Rita do të shfaqet me veshje kombëtare do të publikohet në Prishtinë të premten në ora 19:00.

Rita do të publikoj këtë këngë pak ditë para Ditës së Pavarësisë së Kosovës ndërkohë që për veshjet kombëtare është përkujdesur stilisti kosovar Valdrin Sahiti.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive