Rron kur e kam mbajtë unë mitralozin në shpinë ti.. / Gjinovci: E tash, me t’bo milioner a çka

LAJME


Profesori Blerim Latifi është përplasur mbrëmë në emisionin “Pressing” në T7, me analistin Rrong Gjinovci. E gjitha nisi pasi profesori Latifi tha se “unë e kam mbajtur m itrolezin në shpinë, mos më trego për UÇK-në ti. Ti je i vogël mem kallxu për UÇK-në /Pamje mePosht.

Gjinovci ia kthej duke i thënë “çka po don tash, a me të bo milioner a. Ju që keni l uftu mendoni tash me ju bo milionera. Çka ka lidhje që e ki majt m itrolezin/Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive