Sara publikon foto në shtrat me Ledrin, por ky detaj fort interesant merr gjithë vëmendjen!

Sara Hoxha, është blogerja e famshme nga Shqipëria. Por, për publikun e gjerë ajo u bë e njohur, që kur e zyrtarizoi lidhjen me saj me reperin e njohur, Ledri Vula, shkruan ORAinfo. Tani çifti në fjalë janë duke jetuar ditët më të bukura të jetës së tyre bashkë me të bijën e tyre, Poem Blue. Sara ditë me parë u shpall fituese në ‘Dancing With dhe Stars’ në Shqipëri.

Pas fitores ajo premtoi se do ta dërgonte në pushime ‘përrallore’ të dashurin e saj, Ledri Vulën. Dhe Sara e ka mbajtur premtimin. Ajo se fundmi ka publikuar një imazh fort interesant nga pushimet me Ledrin dhe vajzën e tyre. Të shtrirë në shtrat që të tre, ajo që merr gjithë vëmendjen në këtë imazh është Poema. Një fotografi vërtetë artistike. /ORAinfo/