Shkurte Fejza: Djemtë më të kqinjë të Kosovës janë në politikë

LAJME


Shkurte Fejza, e ftuar në emisionin “Rreze Dielli” në Report TV ka folur mbi karrierën e saj gati 45 vjeçare dhe zhgënjimin që ka ndah klasës politike në Kosovë.

Mjaft kritike dhe e zhgënjyer ndaj klasës politike në Kosovë është treguar sot këngëtarja e madhe Shkurte Fejza. E ftuar në emisionin “Rreze Dielli” në Report TV për të folur mbi karrierën e saj gati 45 vjeçare, Fejza u pyet edhe për debatin më të fundit mbi korigjimin e kufijve me Serbinë, një tezë kjo e hedhur pak kohë më parë nga presidenti i Kosovës Hashim Thaçi.