SKANDAL : Bleona Qerretit i publikohet Video me pull te Kuqe!!

Nje video qe ka bere buje sapo eshte nxjerre per mediat Ameriakane ..Ne ditet ne vijim pritet 1 reagim nga kengetarja qe mesa duket nuk do e kete te lehte kapercimin e kesaj video.Per momentin kemi veten disa foto nga pjeset e videos ku protagoniste eshte vete kengetarja e famshme me origjine Shqipetare qe jeton ne Amerike shiko videon me poshte:

Behej fjale per 1 vidEo qe ka si protagosnite kengetaren e njohur Bleona Qerreti ..Lajmi eshte perhapur me shpejtesi te madhe pothuajse ne te gjitha rezistat dhe te gjitha televizionet .
Ndersa dhe mikeshat e Blena Qerretit shprehen se ajo

eshte shum tip i veshtire dhe se kerkon qe vete ajo te jete ne maje te gjthckaje duke sakrifikuar gjithcka … Nga keto fjale te mikeshave te kengetares neve mund te mendojme qe kjo vidio mund te jete hedhur qellimisht nga vete kengetarja por deri me tani nuk te flasin konkretisht per asgje .. Pritet vetem fjala e fundit nga vete kengetarja nese ajo do e mohoje apo do e pohojme ekzistences e kesaj vidio ..