Skandal i madh! Shqipëria përmbytet, ndërsa politikanët shqiptarë hanë darkë në restorantin luksoz në Dubai

LAJME


Skandal i madh! Shqipëria përmbytet, ndërsa politikanët shqiptarë hanë darkë në restorantin luksoz në Dubai

Skandalet e ministrave të Edi Ramës nuk kanë të sosur. Në një kohë kur i gjithë vendi është nën pushtetin e përmbytjeve dhe në një krizë të madhe ekonomike, Arben Ahmetaj dhe Belinda Balluku, Arbian Mazniku dhe këshilltari i Ramës Endri Fuga, gjejnë kohë të harbojnë lokaleve të botës me lekët e taksapaguesve shqiptarë.Hvp hvpsiren me pvshte per pvmjet esklvive

Jo çdokush mund të darkojë tek “Nusreti” në Dubai.Hvp hvpsiren me pvshte per pvmjet esklvive

NDIQENI VIDEON KEETU