Tali paralajmëron: Pas 14 shkurtit krejt ndryshe ka me qenë Kosova

LAJME


Ish-këshilltari politik i Albin Kurtit, Driton Tali, ka thënë se Kosova do të jetë krejt ndryshe pas datës 14 shkurt, kur do të mbahen zgjedhjet e përgjithshme. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ai ka thënë se “rojet e mjegullës” po i dhënë shqelmat e fundit para se të japin shpirt, përcjell Bota sot. Postimi i Talit në Facebook: Mos ua nxini për të madhe rojeve të mjegullës. “I kanë shqelmat e fundit para se me dhënë shpirt”. Janë të vetëdijshëm që pas 14 shkurtit krejt ndryshe ka me qenë Kosova.