test

LAJME


Diten e djeshme ne Perputhen Ana ka treguar se mes saj dhe Arjonit nuk ka ndodhur asgje, ajo ka shkuar se Arjoni ishte semure dhe e ka zene gjumi ne dhomen e tij.Pas deklaratave te Anes nuk ka munguar as reagimi i Shqipes, e cila ka bere nje postim ku pyet nese do lejonin qe gruaja te flinte me shoket dhe tregon se sapo jane thyer rregullat e lojes.