U shiti detin e shqiptarëve grekëve /Sali Berisha: Unë Ramën do e pështy në surrat për këtë

LAJME


Ish-kryeministri Sali Berisha tha në emisionin e Çim Pekës në SYRI TV se kryeministri Edi Rama, duke deklaruar se nuk ka negociata me Greqinë, po e pranon se Greqisë i lind e drejta për të marrë 12 miljet./Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

I pyetur nëse është i gatshëm për një ballafaqim publik për këtë çështje me Edi Ramën, Berisha tha: Akti i parë që do bëja do e pështyja një surrat për tradhtinë që ka bërë.