Vajza e Astrit Deharit viziton Albin Kurtin, në zyrën e tij

LAJME


Bija e Astrit Deharit, Asra, e ka vizituar kryeministrin në detyrë Albin Kurtin në zyrën e tij.Fotografi të vogëlushes që mban një buqetë me lule në duar janë shpërndarë në rrjete sociale, madje janë rishpërndarë edhe nga Ministrja në detyrë e Drejtësisë Albulena Haxhiu.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Muajin e kaluar kur Asra mbushi tri vjet e pranoi, ashtu siç nuk ndodh zakonshëm, tortën e ditëlindjes nga kryeministri në detyrë Albin Kurti.