Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Luizi mban koncert në Amerikë dhe e mbushin me dollarë

Prej disa ditësh Luiz Ejlli ka udhëtuar në Amerikë ku do të performojë në disa vende.

Këngëtari ka nisur me koncertet dhe fansat e tij në Amerikë e kanë pritur më së miri.Shiko videon me poshte:

Në rrjete sociale po qarkullon një video ku Luizi shihet në skenë i mbushur me dollarë.

Këngëtari ka interpretuar disa nga hitet si: “Me ty”, “2 shotsa” dhe “Përjetësisht”.