Xhuli moj Xhuli nga Turqia pse provokon… secilin mashkull e provokon (Foto)

Modelja e njohur, Xhuli ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Me anë të disa imazheve ajo na ka bërë me dije se ndodhet për pushime në Turqi, shkruan Raporto24.

Xhuli ka pozuar me bikini, derisa ka nxjerrë në pah linjat e trupit të saj.

Sigurisht, fiziku i saj është kaq i formuar dhe duket për bukuri./Raporto24/