Zeka drejtuar ministrit serb: Edhe zorra e trashë e Vjosa Osmanit është më intelegjente se truri juaj

LAJME


Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka ka reaguar ndaj fyerjeve neveritëse që ministri i Brendshëm serb, Aleksander Vulin ka lëshuar ndaj presidentes së Kosovës, Vjosa Osmani.Madje sipas Zekës, është krenari të marrësh ofendime nga një person si Vulini.Hap fotën 5 svekonda dhe te shfvqen pvmjet eksklvzive
Postimi i plotë:

Vulini i Serbise e ka fy Presidenten e Kosoves Ministi i PB te Serbise, Aleksander Vulin, e ka fyer Presidenten Vjosa Osmani, duke u tallur me pamjen e saje. Po i them Vulinit se zorra e trashe e presidentes tone eshte me intelegjente se sa truri juaj.Ne funde te fundit, me te fy Vulini, eshte krenari.Hap fotën 5 svekonda dhe te shfvqen pvmjet eksklvzive