Zyrtare: Lidhet koaIicioni Kurti – Osmani

LAJME


Iniciativa e Vjosa Osmanit do të hyjë në listë të përbashkët me Lëvizjen Vetëvendosje në zgjedhjet e 14 shkurtit në Kosovë.Kështu kanë bërë të ditur burime të KOHËS. Këtë pritet ta zyrtarizojnë Osmani dhe kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, përmes një konference për media e cila do të mbahet nga ora 13:30.Hvp hvpsiren me pvshte per pvmjet esklvive

Ky burim ka thënë se pjesë e Iistës do të jenë 10 kandidatë për deputetë nga iniciativa e Vjosa Osmanit Hvp hvpsiren me pvshte per pvmjet esklvive

Hvp hvpsiren me pvshte per pvmjet esklvive